fbpx

Paieška

Paieška

NEON KACTUS – ne tik prekinis ženklas

Pirmąją Neon Kactus daugkartinio naudojimo puodelių ir gertuvių siuntą išpakavome 2020 metais. Iki to laiko, kad atsirinksime šį prekinį ženklą į savo asortimentą, buvome tikri lygiai 50% – nedaugiau. Mat patirtis rodė, kad nebūtinai gausi tai, ką skaitai ar matai kompiuterio ekrane, net jei jame viskas atrodo tobulai, tad labai kažko „VAU“ tikrai nesitikėjome. Tačiau kai išpakavome pirmuosius puodelius ir gertuves buvo daugiau nei tik „VAU“!

Visų pirma, į akis krito fantastiškos spalvos, tokios netradicinės, „gyvos“, „gaivios“ – visos skirtingos, bet tuo pačiu ir kažkuo panašios. Jos iš karto produktams suteikė išskirtinumo ir šiuolaikiškumo. Antra – išbaigta pakuotė. Išbaigta ne tik dizaino prasme, tokia, kurią gali imti ir iš karto dovanoti be jokių papildomų dovanų maišelių ar kaspinėlių, bet ir tuo, kad puikiai atspindi Neon Kactus idėją: „Cups that look good and do good“, „Create a better tomorrow“, „100% plastic free“ ir pan. Trečia – kokybė. Ar atpažįstate tą jausmą, kai ką nors renkiesi parduotuvėje, paimi į rankas ir jauti, kad jose laikai tikrą daiktą? Būtent toks jausmas aplankė mus į rankas paėmus Neon Kactus. Iš karto supratome, kad tai yra kokybiškas daiktas.

Taigi, tokie buvo mūsų pirmieji įspūdžiai išpakavus Neon Kactus. Vėliau viską testavome. Ar tikrai termo puodelis išlaiko 6 valandas gėrimą karštą? Tikrai TAIP! Ar tikrai gertuvių ir termo puodelių dangteliai yra visiškai nepralaidūs skysčiui? Tikrai TAIP! Ar tikrai Neon Kactus saugu naudoti mikrobangų krosnelėje ir indaplovėje? Tikrai TAIP!

Šiandien Neon Kactus yra mūsų mylimiausi. Juos naudojame visur: keliaudami tarp miestų ir stabtelėdami degalinėje kavos, išeidami pasivaikščioti ir užsukdami į kavos barą, net namuose, nes iš jų gerti kavą tiesiog yra skaniau! : )

Neon Kactus misija – sukurti geresnį rytojų

Jau prieš užsakant pirmąją partiją žinojome, kad Neon Kactus, tai nėra vien tik pelno siekiantis verslas. Kūrėjams praleidus 20 metų maisto ir gėrimų industrijoje bei pamačius, kiek plastiko patenka į mūsų aplinką ir kokį poveikį jis jai daro, buvo aišku – labai svarbu sukurti revoliucinį daugkartinio naudojimo produktą, kuris būtų stilingas, neprilygstamo dizaino ir turėtų puikias eksploatacines savybes ir visa tai paragintų žmoniją atsisakyti vienkartinės taros. Rezultatas – stiklinis Neon Kactus puodelis. Modernus ir stilingas, sukurtas atspindėti patikimumą, gėrimo malonumą, panaikinant vienkartinių puodelių poreikį.

Šiandien, dėl stilingo ir funkcionalaus Neon Kactus puodelio, pritaikyto dinamiškam gyvenimo ritmui, tūkstančiai žmonių, daugiau kaip 30–yje pasaulio šalių atsisakė vienkartinės taros taip mažindami užterštumą. Kiekvienas Neon Kactus daugkartinio naudojimo produktas užkerta kelią 750 vienkartinio naudojimo produktams patekti į aplinką. Iki 2025 metų Neon Kactus misija yra užkirsti kelią 500 milijonams vienkartinės taros patekti į aplinką.

Siekiant atsodinti iškirstus miškus, už kiekvieną nupirktą šio prekinio ženklo produktą yra pasodinama po medelį 🌳, o kad sumažinti taršą pasaulyje – Neon Kactus nuolat bendradarbiauja su ne pelno siekiančia „Offset Earth“ 🌎

Produktas įdėtas į Jūsų pirkinių krepšelį