„FARE®“ reklaminiai skėčiai su logotipu – atsakomybė ir prieš klientą, ir prieš gamtą

Rinkdami prekes į „Reklaminė atributika“ skiltį visada atkreipiame dėmesį į gamintojus, kurie kuria bei gamina kokybiškus, kažkuo išsiskiriančius daiktus, tačiau prioritetą teikiame tiems, kurie prisideda prie aplinkos taršos mažinimo bei gamtos išteklių tausojimo. Būtent dėl šių priežasčių – kokybės, išskirtinumo bei tvarumo, mes pasirinkome parduoti tik „FARE®“ vokiško prekės ženklo reklaminius skėčius. Kuo labiau jais domėjomės – tuo labiau jais žavėjomės. Savo žiniomis bei įžvalgomis norime pasidalinti ir su Jumis, kodėl šio prekės ženklo skėčiai, mūsų nuomone, labiausiai nusipelno patekti į kiekvieno vartotojo rankas. Pradžioje šiek tiek argumentų, o pabaigoje pateikėme trumpą sąrašą kriterijų, pagal kuriuos Jums būtų kur kas lengviau išsirinkti Jūsų lūkesčius labiausiai atitinkantį reklaminį skėtį.

1. Revoliucinė waterSAVE® technologija. waterSAVE® – tai 2020 metais pristatyta ir jau pripažinimą spėjusi pelnyti speciali skėčio dangos medžiaga, kuri yra gaminama iš perdirbto plastiko, o suteikiant jai spalvą, yra taikomas revoliucinis dažymo procesas, kuris išeikvoja mažiau vertingų žaliavų, energijos sąnaudų bei mažina kenksmingų medžiagų poveikį aplinkai. Vienam skėčiui su waterSAVE® danga pagaminti vidutiniškai yra sutaupoma 6 litrai vandens, išeikvojama iki 70 % mažiau energijos, į aplinką išmetama 60% mažiau anglies dvideginio. Šiais metais, skirtingai negu praėjusiais, reklaminių skėčių su waterSAVE® danga jau galima įsigyti ne tik juodos, tačiau ir baltos, raudonos, tamsiai mėlynos, laimo bei pilkos spalvos.

2. Funkcionalumas. Nuostabu tai, kad kai kurie „FARE®“ reklaminiai skėčiai atlieka daugiau funkcijų, nei tik suteikia apsaugą nuo lietaus:

3. Praktiškumas. Gamintojas siūlo itin platų teleskopinių mini skėčių su logotipu pasirinkimą, kurie išskleisti, savo dydžiu nenusileidžia didesniems skėčiams, tačiau nenaudojami yra kompaktiški, užima mažai vietos, lengvai telpa rankinėse ar krepšiuose. Šioje kategorijoje galima rasti ir patį lengviausią, vos 95 gramus sveriantį „FiligRain Only95“ reklaminį skėtį bei kompaktišką ir patogų „SlimLite® Adventure“. Taip pat, dalis šio gamintojo skėčių yra pagaminti su itin lengvai prižiūrima, nešvarumams atsparia bei vandens nutekėjimą užtikrinančia „Teflon™“ audinio apsauga.

4. Neprilygstamas dizainas. „FARE®“ reklaminių skėčių gamintojas didelį dėmesį skiria kūrybiškiems sprendimams, dėl to ne kartą yra pelnęs apdovanojimą: „Red Dot Design Award“, „Promotional Gift Award“, „PSI Sustainability Award“.

5. Kokybė. Pasak gamintojo: „skėtis turi atitikti funkcionalumo, saugumo ir kokybės reikalavimus, kad galėtų būti efektyvus kaip ilgalaikė reklaminė prekė.“ Daugelis „FARE®“ reklaminių skėčių yra:

  • Kruopščiai tikrinami nepriklausomos LABTECH Prüfungsgesellschaft mbH laboratorijos, akredituotos DAkkS, kuri specializuojasi cheminės ir fizinės tekstilės srityse bei atlieka bandymus su plataus vartojimo prekėmis. Ypatingas dėmesys skiriamas į galimas, rinkoje gerai žinomas silpnąsias vietas bei į komponentus dėl cheminės saugos. LABTECH antspaudas suteikiamas tik tiems gaminiams, kurie yra tikrai nepriekaištingi, garantuoja vartotojui aukščiausios klasės gaminį, kuris išsiskiria nuo minios. Skėčius su LABTECH antspaudu galite rasti čia – skėčiai su LABTECH antspaudu;
  • Su vandeniui atsparia „Teflon™“ audinio apsauga – ant skėčio dangos susidaro nematomas apsauginis sluoksnis, užtikrinantis, kad vanduo patikimai nutekės, o nešvarumus bus galima lengvai pašalinti;
  • Net ir pigesni modeliai išsiskiria aukštos kokybės vėjui atsparia sistema, užtikrinančia didesnį atsparumą vėjo gūsiams. Dėl labai lanksčių skėčio dalių, skėčio rėmas, esant stipriam vėjo gūsiui, tiesiog apvirsta, o nėra sulaužomas.

6. Reklaminiai skėčiai su logotipu – nuo pasirinkto dizaino spaudos ant skėčio dangos iki pasirinktos melodijos. „FARE®“ reklaminių skėčių gamintojas siūlo ypač plačias skėčių personalizacijos galimybes. Peržvelkite ir išsirinkite sau labiausiai patinkantį!

Savo svetainėje mes pateikiame daugiau kaip pusšimtį skirtingų reklaminių skėčių su logotipu modelių. Iš viso galima rinktis iš daugiau kaip 200 skirtingų modelių. Kadangi pasirinkimas yra platus, siūlome trumpą kriterijų/prioritetų sąrašą, kuriuo naudojantis, išsirinkti tinkamą reklaminį skėtį Jums gali tapti kur kas lengviau. Spauskite ant teiginio ir būsite nukreipti į skėčius, su minėtu požymiu, o norėdami nepamesti prekės – tiesiog įtraukite ją į norų sąrašą, kurį, Jūsų patogumui, galite persisiųsti laišku ar išsisaugoti Jums patogiu kitu formatu bei prireikus greitai juo pasinaudoti.

1. Mane domina:

2. Prioritetą teikiu:

3. Noriu išsirinkti unikalų, kažkuo išskiriantį skėtį.

4. Domina skėčiai tik su waterSAVE® danga.

5. Noriu peržiūrėti tvarių skėčių kolekciją.

6. Ieškau elegantiško/solidaus skėčio.

Turite papildomų klausimų? Susisiekite su mumis: el. paštu – info@karaliudovanos.lt, telefonu – +37069310981