fbpx

Paieška

Paieška

Svetainėje www.karaliudovanos.lt dalį prekių galima įsigyti tiesiogiai elektroninėje parduotuvėje, dalį – tik pagal išankstinį užsakymą, suderinus jį el. paštu info@karaliudovanos.lt.

Apmokėjimas

Už norimas įsigyti prekes galima sumokėti dviem būdais:

  1. Išsirinkus prekes tiesiogiai elektroninėje parduotuvėje per elektroninę bankininkystę. Pasirinkus PaySera bankinių mokėjimų sistemą – Jūs iš karto būsite nukreipti pasirinkti reikalingą banką;
  2. Pagal iš anksto suderintą užsakymą, pavedimu, pagal išankstinę sąskaitą.

Nepavykus atlikti mokėjimo – nedelsdami apie tai informuokite el. paštu info@karaliudovanos.lt arba telefonu +370 693 10981.

Pristatymas

Prekės pristatomos per DPD, Omniva ar LP EXPRESS siuntų tarnybas: siuntos pristatomos per kurjerį Jūsų nurodytu adresu arba į pasirinktą paštomatą.

Pristatymo kaina

Kai pirkinių krepšelį sudaro suma iki 100,00 Eur su PVM, pristatymo kaina nurodoma atsiskaitymo lange prie kiekvieno siuntos tarnybos pavadinimo.

Kai pirkinių krepšelį sudaro 100,00 Eur su PVM ir daugiau sumą – pristatymas nemokamas.

Pristatymo terminai

Įsigijus prekes tiesiogiai per elektroninę parduotuvę – prekės įprastai pristatomos per 1 – 5 d. d. nuo apmokėjimo gavimo.

Įsigijus prekes pagal išankstinį užsakymą – prekės pristatomos pagal išankstinį susitarimą.

Esant nepakankamam išsirinktų prekių kiekiui sandėlyje arba susiklosčius neįprastai situacijai dėl pristatymo, pristatymo laikas derinamas individualiai, su pirkėju susisiekus nurodytu telefono numeriu ar el. paštu.

Būtinosios sąlygos

Norint, kad prekės būtų pristatytos sklandžiai, būtina tiksliai nurodyti šiuos duomenis: vardą ar įstaigos pavadinimą, tikslų pristatymo adresą kartu su pašto kodu, telefono numerį. Už netiksliai pateiktus duomenis ir dėl to prekėms nepasiekus Kliento laiku – Pardavėjas neatsako.

Mokėjimas ar pristatymas kitais būdais
Jeigu Jums reikalinga išankstinė sąskaita–faktūra, pristatymas kitais būdais, pristatymas į užsienio šalis ar turite kitų klausimų, susijusių su pristatymu ar apmokėjimu, prašome kreiptis el. paštu info@karaliudovanos.lt arba telefonu +370 693 10981.

Produktas įdėtas į Jūsų pirkinių krepšelį