fbpx

Paieška

Paieška

Apie mus

Daugelyje įmonių yra priimtina dovanoti dovanas. Nesvarbu, ar Jūs bandote padėkoti ilgamečiams klientams, priminti kažkam apie save, ar tiesiog pasveikinti kolegą su gimtadieniu, pagrindinė dovanų teikimo priežastis yra ta pati – sustiprinti santykius ir padidinti verslo sėkmę. Mūsų misija šiame Jūsų kelyje pasiūlyti Jums skanias ir praktiškas dovanas bei padėti iš jų išsirinkti tinkamiausią kiekvienai progai.

Mes

Pateiksime geriausią dovanų pasiūlymą, pagal Jūsų išsakytus lūkesčius ar skiriamą biudžetą

Maloniai bei pagarbiai bendrausime

Suteiksime reikalingus patarimus bei pagalbą

Dovanas supakuosime taip, kad kiekviena detalė joje idealiai derėtų tarpusavyje

Užrišime tobulus kaspinus!

Esant poreikiui – pasirūpinsime spaudos darbais nuo maketavimo iki galutinio rezultato

Turite savo gaminius, bet nenorite užsiimti pakavimu? Mes supakuosime!

Esame labai patenkinti Karalių dovanų paslaugomis. Nors dovanų rinkinius užsakinėjome įtemptu Kalėdų laikotarpiu, dovanos pasiekė mus be trukdžių bei greitai. Komunikacija buvo sklandi ir visi iškilę klausimai buvo atsakyti išsamiai. Buvo labai malonu bendradarbiauti ir labai dėkojame už nuostabias dovanas!
Astė, UAB Baltic Amadeus
Labai gražiai pasistengta su įpakavimu, tik geriausi atsiliepimai 😊
Gabrielė, UAB Arpresa
Ačiū Jums už gražią partnerystę, kuri tęsiasi jau kelerius metus. Visada malonu sugrįžti, nes Jūsų atidumas detalėms, nepriekaištingas dėmesys, punktualumas ypač palengvina šventinį periodą, kuris su Jūsų pagalba jau nebėra sunkus. Ačiū, kad esate! Kūrybinės sėkmės, naujų idėjų ir iki kitų susitikimų!
Agnė, Ellips Lietuva
Ačiū už draugystę ir tokį sklandų bendradarbiavimą, su jumis visada malonu turėti reikalų 😊 ❤
Paulina, UAB LTP
Dovanos atrodo nuostabiai 😍  Esu Jums labai dėkinga už tokį operatyvumą ir norų išpildymą. Rekomenduosiu draugams ir kolegoms!  
Rima, UAB Elgama-Elektronika

Taupykite savo laiką bei aplenkite visus galimus nesklandumus bendradarbiaudami su mumis ir dovaną Jums liks tik padovanoti!

Atgal į viršų
Produktas įdėtas į Jūsų pirkinių krepšelį