fbpx

Paieška

Paieška

Kortų žaidimas „The Mind“

11.99 

Ar įveiksite vis sudėtingesnius žaidimo lygius kaip komanda, negalėdami bendrauti nei žodžiais, nei gestais tarpusavyje? 

„The Mind“ kortų žaidimas yra labai įdomus ir sudėtingas dėl pagrindinio iškelto tikslo, tačiau itin paprastas savo taisyklėmis, todėl įtraukia kiekvieną, net ir tą, kuris nėra aktyvus stalo žaidimų žaidėjas.

Kiekvienam žaidėjui, atsižvelgiant į žaidimo lygį, išdalinamas tam tikras skaičius kortų su atsitiktiniais skaičiais. Žaidėjai, negalėdami bendrauti tarpusavyje nei žodžiais, nei gestais, pasikliaudami tik vieni kitais bei savo intuicija, bendrai kaip komanda, į vieną kaladę turi sudėti kortas su skaičiais nuo mažiausio iki didžiausio ir tokiu būdu įveikti vis sudėtingesnius žaidimo lygius. Žaidimą pradeda tas žaidėjas, kurio intuicija jam „sako“, kad jis, iš visų žaidėjų, turi kortą su žemiausiu skaičiumi. Kiekvienas žaidėjas turi nujausti, kada padėti savo kortą, kad joje esantis skaičius nebūtų didesnis už pas kitus žaidėjus esančius skaičius.

„The Mind“ kortų žaidimas yra ne tik iššūkis mąstymui, bet ir puikus būdas lavinti bendravimo be žodžių gebėjimus bei intuiciją. Šis stalo žaidimas skatina komandinį darbą, susikaupimą ir pasitikėjimą vienas kitu, kurie yra esminiai įrankiai, siekaint įveikti vis sudėtingesnius žaidimo lygius.

Kodas:475101019071

Sandelyje

  • Gali žaisti 2–4 žaidėjai
  • Tinkamas žaisti nuo 8 metų
  • Žaidimas trunka apie 20 minučių
  • Žaidimo taisyklės aprašytos lietuvių, latvių, estų, rusų kalbomis

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kortų žaidimas „The Mind“”
Produktas įdėtas į Jūsų pirkinių krepšelį