fbpx

Paieška

Paieška

Guminukai be želatinos, glitimo ir laktozės

Tik pagal išankstinį užsakymą

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Šie guminukai pasižymi intensyviais vaisių ir uogų skoniais, minkšta tekstūra, yra gaminami be glitimo, be laktozės, be želatinos. Guminukai su vaisių tyre gaminami į juos dedant 30% mažiau cukraus, lyginant su kitais to pačio gamintojo gaminamais guminukais. Supakuota stikliniame indelyje. Lipdukas gali būti personalizuojamas keičiant spalvas, logotipą ar visą jo dizainą.

Kaina:

3.84 Eur be PVM/4.65 Eur su PVM (vaisių formos – vynuogių, bananų, persikų, pasiflorų, mangų, kivių, braškių skonio, be glitimo ir be laktozės, su 30% sumažintu cukraus kiekiu, 110 g)

4.05 Eur be PVM/4.90 Eur su PVM (meškiukų formos – obuolių, apelsinų, citrinų, juodųjų serbentų, aviečių ir ananasų skonio, be želatinos, glitimo ir laktozės, 140 g)

Galima lipduko personalizacija keičiant spalvas, logotipą ar visą jo dizainą. Personalizacijos kaina tiksliai apskaičiuojama atsiuntus užklausą į info@karaliudovanos.lt, kartu nurodant numatomą užsakyti kiekį.

Minimalus užsakomas kiekis: 

  • Užsakant su standartine pakuote – 20 vnt
  • Užsakant su personalizacija – 50 vnt

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Išankstinis užsakymas

Galimi guminukų rinkiniai:

  • Vynuogių, bananų, persikų, pasiflorų, mangų, kivių, braškių skonio, be glitimo ir be laktozės, su 30% sumažintu cukraus kiekiu (vaisių formos)
  • Obuolių, apelsinų, citrinų, juodųjų serbentų, aviečių ir ananasų skonio, be želatinos, glitimo ir laktozės (meškiukų formos)

Kilmės šalis: Vokietija

Stiklainiuko matmenys: aukštis – 75 mm, skersmuo – 68 mm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Guminukai be želatinos, glitimo ir laktozės”
Produktas įdėtas į Jūsų pirkinių krepšelį