info@karaliudovanos.lt |  +370 693 10981

gallery/kd_logo_png
Prekių krepšelis (0)

 

ATSISKAITYMAS

Už prekes el. parduotuvėje galite atsiskaityti per Paysera mokėjimų sistemą pasirinkite savo banką ir Jūs iš karto būsite į jį nukreipti.

Jeigu apmokėjimo atlikti nepavyksta – praneškite mums: tel. +370 693 10981; el. paštu info@karaliudovanos.lt.

 

PRISTATYMAS

Prekės pristatomos per DPD kurjerį arba DPD Pickup siuntų terminalą. 

Pristatymo kaina Lietuvoje: kai pirkinių krepšelis sudaro sumą iki 50,00 Eur su PVM – pristatymo kaina per kurjerį 3,50 Eur su PVM, pristatymo kaina per DPD Pickup siuntų terminalą 2,00 Eur su PVM; kai pirkinių krepšelis sudaro sumą 50,00 Eur su PVM ir daugiau – taikomas nemokamas prekių pristatymas. Perkant prekes už didmeninę kainą – prekių pristatymo kaina nustatoma atskiru susitarimu. Pristatymo kaina Neringos savivaldybėje – visais atvejais 25,00 Eur su PVM.

Esant pakankamam užsakytų prekių kiekiui sandėlyje, prekės pristatomos per 2–3 darbo dienas. Esant nepakankamam prekių kiekiui sandėlyje – dėl pristatymo termino su Jumis bus susisiekta asmeniškai Jūsų nurodytu telefono numeriu.

Užsakymas laikomas gautu nuo jo apmokėjimo dienos.

Pirkėjas gavęs siuntą privalo patikrinti ar siunta nėra pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista). Taip pat privalo patikrinti ar siunta nėra pažeista iš vidaus, ar atvyko visos užsakytos prekės.

Tuo atveju, jei siunta pažeista ar trūksta tam tikrų prekių – siuntos nepriimti.

Pirkėjui ar Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta nepažeistoje pakuotėje ir atitinka prekių kiekį, kokybę ir  asortimentą.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekę:

1. Jei ji nekokybiška;

2. Jei prekė neatitiko Pirkėjo lūkesčių.

Tuo atveju, jei prekė yra nekokybiška, Pirkėjas apie kokybės trūkumus privalo informuoti per 24 val.

Pirkėjas apie įsigytas netinkamos kokybės arba norimas grąžinti prekes gali informuoti telefonu  +370 693 10981 arba el. paštu info@karaliudovanos.lt

Netinkamos kokybės prekę Pardavėjas parsisiunčia ir pakeičia ją į tinkamos kokybės prekę savo lėšomis arba už netinkamos kokybės prekę Pirkėjui grąžina sumokėtus pinigus, įskaitant siuntimo išlaidas.

Jei Pirkėjas gauna kokybišką prekę, tačiau nori ją grąžinti dėl to, kad prekė neatitiko jo lūkesčių, Pirkėjas turi teisę grąžinti tokią prekę per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės įsigijomo dienos. Tokiu atveju, Pirkėjas prekę grąžina savo lėšomis, bei pinigai jam grąžinami tik už prekę.

Pirkėjas privalo užpildyti Pardavėjo atsiųstą Prekių grąžinimo aktą bei užpildytą atsiųsti kartu su grąžinama preke. 

Pinigai grąžinami per 5 (penkias) darbo dienas nuo kartu su Prekių gražinimo aktu gautos Pirkėjo prekės.